foto1
Самые лучшие новости в интернете
foto1
Качественный контент у нас на портале
foto1
Последние мировые новости только здесь
foto1
Интересные факты на автомобильную тематику
foto1
Передовые авто технологии
Dolan Total Energy
dolan.ukraine@gmail.com

Главный Автопортал Украины. Все самые уникальные и интересные статьи.

Регіональний форум «Цілі сталого розвитку в натхненні кожного. Рівненщина - 2030»

У місті Рівному почався регіональний важливий форум. Сімнадцять цілей «Цілі сталого розвитку в натхненні кожного» для держави, а також людей встановили в OOH кілька років тому. З 2015 року громадяни, бізнесмени, політики працюють над вдосконаленням і важливим розвитком. За словами заступника голови ОДА до того, як були затверджені сімнадцять цілей, в місті працювала програма, максимально залучала програми ПРООН. Повідомляє yes-rivne.com.ua

Серед головних цілей всі учасники форуму визначили: відповідальне споживання і виготовлення, енергозбереження, якісна і зрозуміла освіта, розвиток громад та зміна клімату.

«Доповідь поклав основу створення стратегічного плану всіх областей. Рівненська область підписала меморандум з директоратом ПР OOH. Завершуються цикли розвитку до 2020 і зараз почали планування наступних. Працюємо в областях, територіально, залучаємо ОТГ. Визначено глобальні цілі для області, це енергоефективність, екологія, розвиток громад », - зазначила заступник голови Рівненської ОДА С. Богатирчук-Кривко.