foto1
Самые лучшие новости в интернете
foto1
Качественный контент у нас на портале
foto1
Последние мировые новости только здесь
foto1
Интересные факты на автомобильную тематику
foto1
Передовые авто технологии
Dolan Total Energy
dolan.ukraine@gmail.com

Главный Автопортал Украины. Все самые уникальные и интересные статьи.

Президент відвідав Житомирщину

Президент країни П. Порошенко відвідав Житомирщину, де була передача ЗСУ відремонтованої та модернізованої військової техніки. Порошенко вручив важливі сертифікати на техніку.

Як зазначив головнокомандуючий, день був важливий та урочистий – «Укроборонпром» звітував, що зроблено за нетривалий час. Видно напевно, що нарощується можливость броньованої техніки та нашої артилерії. Зустріч була важлива, бо проходила під час воєнного стану. Більше інформації на yes-zhytomyr.com.ua

Голова акцентував свою увагу на тому, що швидкі та чіткі дії керівництва України та влади, управління армії дали можливості нарощувати захист по головним напрямкам можливого удару агресора.

Глава держави заявив, що за час дій воєнного стану скорочено термін злагодження бригад та їх переміщення у місця можливого удару. Також зазначив, що проходять великі навчання та підготовка підрозділів в областях, де воєнний стан. Міжнародними партнерами прийнято рішення про продовження санкцій проти агресора. Прийнято резолюції Європарламенту та Конгресу США про засудження Акту агресії на Чорному морі.