foto1
Самые лучшие новости в интернете
foto1
Качественный контент у нас на портале
foto1
Последние мировые новости только здесь
foto1
Интересные факты на автомобильную тематику
foto1
Передовые авто технологии
Dolan Total Energy
dolan.ukraine@gmail.com

Главный Автопортал Украины. Все самые уникальные и интересные статьи.

 

поставки газу

Триває необхідна компанія з укладання договорів по поставки газу з непобутовими споживачами на рік.

Усі клієнти "Чернігівгаз Збуту" в минулому році використали 348,2 млн кубічних метрів газу, що на 2 % менше, ніж в 2017 року. Велике скорочення зафіксовано серед населення міста. Про це повідомля сама компанія. Більше інфомації новин читайте на yes-chernigiv.com.ua

"Поставки компанії припадають більш на побутових споживачів - в минулому році це склало близько 324 млн кубів. У порівнянні з 2017 р обсяг споживання населенням міста та області зменшився на 5,2 млн кубів, - йдеться в повідомленні.

Решта куб. м розподілилися серед споживачів промисловості - це становить 4,2 % від загального обсягу поставок, бюджетних установ - 2,8 %.

"При підвищенні ціни як для населення, так і юр осібам, відбір скоротився. Частково роль зіграли теплі умови погоди", - заявив директор ТОВ "Чернігівгаз Збут".

Для прозорого забезпечення конкуренції законом встановлено, що організації, які частково фінансуються з бюджету та споживають газ на суму понад 200 тисяч грн, зобов'язані купувати енергоресурс на тендерних торгах ProZorro.